пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Шепетівка на мапі Вишиваного шляху України

Всеукраїнський туристичний проекту "Вишиваний шлях" не оминув Шепетівку і 22 червня наша організація разом з представниками ШМЦФЗН «Спорт для всіх» зустрічали групу з 17 велосипедистів.
Метою проекту є розвиток туристичного потенціалу країни через створення мережі туристичних шляхів, розвитку інфраструктури, а також покликаний відкрити для усіх любителів пішого та велосипедного туризму мальовничі куточки України.

Спільними зусиллями ГО "Об'єднання ініціатив "Коло" та за підтримки Виконкому Шепетівської міської ради було організовано безкоштовне проживання учасників в Спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, безкоштовне харчування було організовано Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з адміністрацією школи-інтернату та за фінансової підтримки Благодійної організації "Благодійний фонд"Зміцнення громад".

До Шепетівки учасники велопробігу подолали шлях по маршруту Ужгород – Мукачеве – Воловець – Сколе – Дрогобич – Комарно – Львів – Перемишляни – Олесько – Почаїв – Кременець — Остріг —Ізяслав — Славута — Шепетівка, а 23 червня вранці вирушили в напрямку міста Полонного.

В Шепетівці учасників пробігу чекала цікава екскурсія музеєм Миколи Островського про життя письменника та історію нашого міста. А опісля учасники велопробігу поділились своїми враженнями від подорожі, а також дали поради щодо розвитку туризму в місті Шепетівка. Необхідна інфраструктура для туриста включає місце ночівлі: готель, хостел, кемпінг з елементарними зручностями; карту при в'їзді до міста з відзначеними місцями, які варто відвідати, місцями для проживання та відпочинку, а також GPS-треки шляхів, якими варто пересуватись.

Проект є цікавим та перспективним для розвитку. Ми побачили інтерес, можливості, а також вже маємо ідеї для подальшої реалізації туристичної Шепетівщини на мапі Хмельниччини - зеленого серця України!

Немає коментарів:

Дописати коментар