пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

Реалізуй ідею за рахунок Громадського бюджету

бюджет участі Шепетівка
Шепетівською міською радою була прийнята програма Громадського бюджету на 2018-2020 роки.

З 1 квітня по 1 червня кожен житель міста старше 16 років може подати проект для покращення життєдіяльності громади вартістю до 160 тис. грн. для реалізації за рахунок коштів міського бюджету.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Пріоритетними напрямками Програми є реалізація проектів у сфері житлово- комунальне господарства та дорожно-транспортної інфраструктури, енергозбереження, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, спорту, культури та туризму, охорони навколишнього природного середовища, телекомунікацій, зв'язку, інформаційних технологій.

Кожен житель міста, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України, може подати не більше ніж один проект (пропозицію), реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Громадського бюджету.

Більш детальна інформація  «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки».
Бланк заявки для подачі проекту можна завантажити тут

За довідками звертайтесь в Управління економічного розвитку виконавчого комітету Шепетівської міської ради (каб.209, вул.200-річчя Т.Шевченка, буд.4) або за телефоном 5-41-01

Подати проект можна на сайті https://shepetivka.pb.org.ua/  , а також в паперовому вигляді за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. 302 або в електронному вигляді (у вигляді сканованого оригіналу документів) на e-mail: rada-shepetivka@i.ua

Ми також будемо раді допомогти! Питання залишайте в коментарях :)Немає коментарів:

Дописати коментар